Alanya Nakliyat
İncele +

Alanya Nakliyat

Alanya Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Taşıma Firma olarak müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutarak, uzman personelimiz ile ev ve işyerlerinizi Sigortalı taşıyoruz.

Mobilya Taşıma ve Montaj
İncele +

Mobilya Taşıma ve Montaj

Mobilya Taşıma ve Montaj Alanya^nın İyi Nakliyat Firması, Nakliyat Bizim İşimiz! Mobilyalarınız sorunsuz sökülüp taşınıp tekrar yerine monte edilir.

ALANYA GARANTİLİ TAŞIMACILIK
İncele +

ALANYA GARANTİLİ TAŞIMACILIK

Babaca nakliyat olarak taşınma esnasında olabilecek kazalara ve hasarlara karşı bütün eşyalarınızı sigortalıyoruz..Çünkü sigorta sizin güvencenizdir ve eşyalarınız da bizim için değerlidir.. Türkiyenin saygın Sigorta Firmalarıyla çalışmaktayız..Lütfen siz de güvenli bir nakliyat hizmeti için mutlaka taşınmadan önce sigortanızın yapılıp yapılmadığı konusunda nakliyatçınızı uyarınız

Alanya Asansörlü Taşımacılık

Evinizin balkonuna kuracağımız modüler asansörlü taşımacılık sistemimizle merdiveninizin dar ya da alçak olması sorun olmaktan çıkıyor. Bu sistemle eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.  Sekizinci kata kadar ulaşabilen ve 300 kg. a kadar yük taşıya bilen asansör sistemimizle verdiğimiz daha hızlı ve daha güvenilir olan bu taşınma hizmetinin ismini asansörlü nakliyat olarak adlandırıyoruz.
Asansörlü Nakliyat için ekstra ödeme yapmaya gerek yok !
Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti, Aynı sayıda işçi ve yine aynı miktarda malzemenin kullanılmasından maliyeti arttıracak bir yapıda değildir. Bu sistem firmamızın ana sermayesine yaptığı bir yatırımdır ve firmamız daha iyi bir evden eve nakliyat hizmeti için asansör sistemi olmazsa olmaz haline geldiği görüşündedir. Bu sebeple asansör sistemi artık işçi ve kamyon gibi gerekli bir demirbaş haline gelmiştir
TOP
HEMEN ARA: +90532 574 20 06